ASPNDSPND22K254
Part Number:
ASPNDSPND22K254
Description:
JUMPER SPND-001T-C0.5 X2 10"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
22 AWG