ASPNDSPNI22K203
Part Number:
ASPNDSPNI22K203
Description:
SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 8"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
22 AWG