ASPNDSPNI22K102
Part Number:
ASPNDSPNI22K102
Description:
SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 4"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
22 AWG