ARASRSFRASRSF16K51A
Part Number:
ARASRSFRASRSF16K51A
Description:
JUMPER RASRSF-61-250A 2"
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
16 AWG