ASPNDSPND22K51
Part Number:
ASPNDSPND22K51
Description:
JUMPER SPND-001T-C0.5 X2 2"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
22 AWG