ASZPDSZPD24K152
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASZPDSZPD24K152
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SZPD-002T-P0.3 X2 6"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
24 AWG