ASXAMSXAM22K254
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASXAMSXAM22K254
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 10"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Pin to Pin
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
22 AWG