RP13A-12PE-13SC(71)
Manufacturer:
Hirose Electric Co., Ltd.
Part Number:
RP13A-12PE-13SC(71)
Category:
Circular Connector Housings
Description:
CONN PLG HSG FMALE 13POS INLINE
In Stock:
276
Manufacturer :
Hirose Electric Co., Ltd.
Category :
Circular Connector Housings
Connector Type :
Plug Housing
Contact Size :
1.2mm (11), 1.6mm (2)