K22XHT-B25S-N
Part Number:
K22XHT-B25S-N
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Backset Spacing :
0.318" (8.08mm)
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps) :
2A