K22XHT-B25P-N
Part Number:
K22XHT-B25P-N
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Backset Spacing :
0.318" (8.08mm)
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating (Amps) :
2A