DCCM21PCBRPN
Part Number:
DCCM21PCBRPN
Description:
CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A SLDR
In Stock:
38
Backset Spacing :
0.130" (3.30mm)
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating (Amps) :
3A