DCCM51PCBRP
Part Number:
DCCM51PCBRP
Description:
CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A SLDR
In Stock:
51
Backset Spacing :
0.150" (3.81mm)
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating (Amps) :
3A