DCCM51SCBRPN
Part Number:
DCCM51SCBRPN
Description:
CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR
In Stock:
40
Backset Spacing :
0.150" (3.81mm)
Current Rating (Amps) :
3A