DCCM37SCBRPN
Part Number:
DCCM37SCBRPN
Description:
CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
In Stock:
68
Backset Spacing :
0.130" (3.30mm)
Current Rating (Amps) :
3A