DCCM25PCBRP
Part Number:
DCCM25PCBRP
Description:
CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
In Stock:
73
Backset Spacing :
0.130" (3.30mm)
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating (Amps) :
3A