DCCM25SCBRPN
Part Number:
DCCM25SCBRPN
Description:
CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
In Stock:
54
Backset Spacing :
0.130" (3.30mm)
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps) :
3A