DCCM21SCBRPN
Part Number:
DCCM21SCBRPN
Description:
CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR
In Stock:
226
Backset Spacing :
0.130" (3.30mm)
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps) :
3A