DCCM51SCBRP
Part Number:
DCCM51SCBRP
Description:
CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR
In Stock:
48
Backset Spacing :
0.150" (3.81mm)
Current Rating (Amps) :
3A