XF3M109151BR100
Part Number:
XF3M109151BR100
Description:
CONN FFC FPC 9POS 1MM R/A
FFC, FCB Thickness :
0.30mm
Height Above Board :
0.079" (2.00mm)
Number of Positions :
9
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Voltage Rating :
50V