XF3M106151BR100
Part Number:
XF3M106151BR100
Description:
CONN FFC FPC 6POS 1MM R/A
In Stock:
100
FFC, FCB Thickness :
0.30mm
Height Above Board :
0.079" (2.00mm)
Number of Positions :
6
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Voltage Rating :
50V