MW-09-03-G-D-099-080
Part Number:
MW-09-03-G-D-099-080
Description:
CONN HDR 18POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.179" (4.547mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.099" (2.515mm)
Number of Positions :
18
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)