FW-02-03-L-D-085-191
Part Number:
FW-02-03-L-D-085-191
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.276" (7.000mm)
Length - Post (Mating) :
0.191" (4.851mm)
Length - Stack Height :
0.085" (2.159mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)