FW-17-04-F-D-276-080
Part Number:
FW-17-04-F-D-276-080
Description:
CONN HDR 34POS 0.05 STACK T/H
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.446" (11.328mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.276" (7.010mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Mounting Type :
Through Hole
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)