FW-15-05-G-D-411-065-A
Part Number:
FW-15-05-G-D-411-065-A
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.476" (12.090mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.411" (10.439mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)