FW-05-05-G-D-336-065
Part Number:
FW-05-05-G-D-336-065
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.401" (10.185mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.336" (8.534mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)