PWCD-C19C20-20A-07F-YLW
Part Number:
PWCD-C19C20-20A-07F-YLW
Description:
CORD C19 - C20 12AWG YELLOW 7FT
In Stock:
235
1st Connector :
IEC 320-C20
2nd Connector :
IEC 320-C19
Color :
Yellow
Current Rating (Amps) :
20A
Features :
Length :
7.00' (2.13m)
Voltage Rating :
250V
Wire Gauge :
12 AWG