PWCD-C14C15-15A-10F-BLU
Part Number:
PWCD-C14C15-15A-10F-BLU
Description:
CORD C14 - C15 14AWG BLUE 10FT
In Stock:
175
2nd Connector :
IEC 320-C15
Color :
Blue
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
Length :
10.00' (3.05m)
Voltage Rating :
250V
Wire Gauge :
14 AWG