TCSD-10-D-10.50-01-N-R
Part Number:
TCSD-10-D-10.50-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Length :
0.875' (266.70mm, 10.50")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)