FFSD-10-D-08.66-01-N-R
Part Number:
FFSD-10-D-08.66-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.722' (220.00mm, 8.66")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)