MW-07-03-G-D-149-065
Part Number:
MW-07-03-G-D-149-065
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.214" (5.436mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.149" (3.785mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)