MW-12-03-G-D-120-157
Part Number:
MW-12-03-G-D-120-157
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.277" (7.036mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)