MW-05-03-G-D-192-102
Part Number:
MW-05-03-G-D-192-102
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.294" (7.468mm)
Length - Post (Mating) :
0.102" (2.591mm)
Length - Stack Height :
0.192" (4.877mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)