MW-12-03-G-D-125-112
Part Number:
MW-12-03-G-D-125-112
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.237" (6.020mm)
Length - Post (Mating) :
0.112" (2.845mm)
Length - Stack Height :
0.125" (3.175mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)