MW-04-03-G-D-099-069
Part Number:
MW-04-03-G-D-099-069
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.168" (4.267mm)
Length - Post (Mating) :
0.069" (1.753mm)
Length - Stack Height :
0.099" (2.515mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)