MW-15-03-G-D-104-100
Part Number:
MW-15-03-G-D-104-100
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.204" (5.182mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.104" (2.642mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)