MW-04-03-G-D-175-066
Part Number:
MW-04-03-G-D-175-066
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.241" (6.121mm)
Length - Post (Mating) :
0.066" (1.676mm)
Length - Stack Height :
0.175" (4.445mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)