MW-04-03-G-D-187-076
Part Number:
MW-04-03-G-D-187-076
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.263" (6.680mm)
Length - Post (Mating) :
0.076" (1.930mm)
Length - Stack Height :
0.187" (4.750mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)