MW-04-03-G-D-220-067
Part Number:
MW-04-03-G-D-220-067
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.287" (7.290mm)
Length - Post (Mating) :
0.067" (1.702mm)
Length - Stack Height :
0.220" (5.588mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)