MW-02-03-G-D-200-079-TR
Part Number:
MW-02-03-G-D-200-079-TR
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.279" (7.087mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)