MW-05-03-G-D-123-090
Part Number:
MW-05-03-G-D-123-090
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.213" (5.410mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.123" (3.124mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)