MW-05-03-G-D-176-134
Part Number:
MW-05-03-G-D-176-134
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.310" (7.874mm)
Length - Post (Mating) :
0.134" (3.404mm)
Length - Stack Height :
0.176" (4.470mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)