MW-33-03-G-D-184-090
Part Number:
MW-33-03-G-D-184-090
Description:
CONN HDR 66POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.274" (6.960mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.184" (4.674mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)