MW-33-03-G-D-228-079-A
Part Number:
MW-33-03-G-D-228-079-A
Description:
CONN HDR 66POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.307" (7.798mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.228" (5.791mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)