MW-10-03-G-D-131-112
Part Number:
MW-10-03-G-D-131-112
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.243" (6.172mm)
Length - Post (Mating) :
0.112" (2.845mm)
Length - Stack Height :
0.131" (3.327mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)