MW-10-03-G-D-147-087
Part Number:
MW-10-03-G-D-147-087
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.234" (5.944mm)
Length - Post (Mating) :
0.087" (2.210mm)
Length - Stack Height :
0.147" (3.734mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)