MW-10-03-G-D-165-130
Part Number:
MW-10-03-G-D-165-130
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.295" (7.500mm)
Length - Post (Mating) :
0.130" (3.302mm)
Length - Stack Height :
0.165" (4.191mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)