MW-07-03-G-D-151-075
Part Number:
MW-07-03-G-D-151-075
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.226" (5.740mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.151" (3.835mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)