MW-07-03-G-D-169-075
Part Number:
MW-07-03-G-D-169-075
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.244" (6.198mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.169" (4.293mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)