MW-40-03-G-D-138-151
Part Number:
MW-40-03-G-D-138-151
Description:
CONN HDR 80POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.289" (7.341mm)
Length - Post (Mating) :
0.151" (3.835mm)
Length - Stack Height :
0.138" (3.505mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)