MW-02-03-G-D-146-090
Part Number:
MW-02-03-G-D-146-090
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.236" (5.994mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.146" (3.708mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)